Regular 10ks

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sensi Seeds Afghani 1 regular 10ks

Sensi Seed Bank Afghani 1 pochází z Indie, kde se běžně tento model pěstuje kvůli čarasu (hašiš). Mnohem lepší modely vhodné k tomuto účelu naleznete ale o několik stovek kilometrů na severozápad, v horách Afgánistánu. A všeobecně pokud se mluví o Afghanice, jde o křížence pocházející z Indie, Pákistánu a Nepálu.

1299 Kč Cena:

Sensi Seeds American Dream regular 10ks

Jméno American Dream skrývá více významů a jedním z nich je osobní růst a sklízení ovoce svých úspěchů. Někteří lidé, kteří se podíleli na šlechtění American Dream, vědí, že jméno = cíl jejich výsledku. Pokud dlouhou dobu šlechtíte a kultivujete jen jeden model, je vaším přáním, aby každá další sklizeň byla lepší a větší než ta předchozí.

1699 Kč Cena:

Sensi Seeds Big Bud regular 10ks

Sensi Seeds Big Bud je velmi dlouhou dobu známý jako odrůda s extrémně vysokými výtěžky. Méně znám už je fakt, že její výborná Indika liniie byla velmi opatrně čištěna a ustáleně vylepšována po mnoho let. První kroky při vývoji této odrůdy byly podniknuty v USA předtím, než v 80. letech nalezla tato odrůda politický azyl v Nizozemí. Když válka proti drogám sílila, průkopníci-šlechtitelé se začali obávat o to, že by ztratili nenahraditelné odrůdy konopí, za kterými stála několikaletá práce, studium a péče.

2199 Kč Cena:

Sensi Seeds Black Domina regular 10ks

Temná, delikátní a devastující Black Domina je směsí té nejlepší indiky, která rychle dokvétá a je obsypaná krystaly pryskyřice. Jsou v ní nakombinovány čtyři typy afghánu, aby se jednoduše pěstovala. Domina v sobě spojuje Northern Lights, Ortegu, Hash Plant a Afghanicu. Sazeničky vykazují klasické znaky indiky – rychlost růstu, hustotu květů, kompaktní strukturu a neuvěřitelnou produkci pryskyřice. 

2299 Kč Cena:

Sensi Seeds California Indica regular 10ks

Tato regulovaná semínka vznikla křížením odrůd California Orange Bud a Afghanica Hash Plant. Po Afghanice rostlina zmohutněla, nabrala na vitalitě a v jejím citrusovém aromatu se objevily jemné hašišové podtóny. Spojení „Orange Bud“ se občas nesprávně používá pro jakoukoli indiku s naoranžovělými chloupky, ať už voní po citrusech, nebo ne.

1099 Kč Cena:

Sensi Seeds Durban regular 10ks

Tato regulovaná semínka vznikla křížením odrůd California Orange Bud a Afghanica Hash Plant. Po Afghanice rostlina zmohutněla, nabrala na vitalitě a v jejím citrusovém aromatu se objevily jemné hašišové podtóny. Spojení „Orange Bud“ se občas nesprávně používá pro jakoukoli indiku s naoranžovělými chloupky, ať už voní po citrusech, nebo ne.

1349 Kč Cena:

Sensi Seeds Early Girl regular 10ks

Tato venkovní indica patří mezi nejstarší outdoorové modely v nabídce Sensi Seeds a nyní existuje i v samonakvétací variantě. Už od 80. let je proslulá rychlým dozráváním. Early Girl začne kvést, jen když k tomu má alespoň trochu přijatelné podmínky, proto je vhodná i na balkony a za okna pokojů.

1349 Kč Cena:

Sensi Seeds Early Pearl regular 10ks

Coby první sativa vyšlechtěná zejména pro kratší léta Early Pearl poskytuje severním pěstitelům hojnost tlustých, krásně ojíněných palic už více než dvacet let. Před vytvořením speciálních hybridů a aklimatizovaných variet bylo venkovní pěstování konopí v Holandsku a podobných chladnějších regionech obtížnější.

1349 Kč Cena:

Sensi Seeds Early Skunk regular 10ks

Early Skunk spojil vitalitu a energii ze Skunku #1 a odolnost typicky outdoorového modelu Early Pearl. Jedinou podmínkou je místo s přímým slunečním světlem. Do nedávna nebylo možné pěstovat odrůdy skunku venku hlavně díky krátkým a deštivým létům. Rostliny jsou velmi náchylné na plísně, jimiž také byly hromadně devastovány.

899 Kč Cena:

Sensi Seeds Ed Rosenthal Superbud regular 10ks

Kvalitní spojení sativy a indiky na základě selekce nejlepších rostlin při několikaletém šlechtění. Genetika odrůdy Ed Rosenthal Super Bud pochází z rovníkové Afriky, jihovýchodní Asie, střední Ameriky a Karibiku. Typickým rysem pro tento model jsou bujaře bohaté formace květů. Na pryskyřici se projevují oba genetické vlivy – sativový i indikový.

3399 Kč Cena:

Sensi Seeds First Lady regular 10ks

Je to čistý afghán, jenž nabízí aroma a jednolitost nejstarších genetik a zároveň vitalitu moderních hybridních rostlin. Přímí předkové tohoto modelu pocházejí z Afghánistánu a Pákistánu. Rostlina je typicky podsaditá, rychle nasazuje do květu a mohutně nabývá. First Lady není ani tak nový hybrid jako spíše „back-cross“ (byla použita metoda zpětného křížení, aby se zachovaly požadované rysy). 

1299 Kč Cena:

Sensi Seeds Four Way regular 10ks

Tato odrůda je jeden z prvních úspěchů programů pro vytvoření stabilního, multihybridního konopí. Projekt stojící za vytvořením Four-Way byl započat v 80. letech a pracoval s velmi rozsáhlým a komplexním genofondem, který obsahoval mnoho výborných rysů od širokého spektra rodičů a předků, za účelem vytvoření zajímavých kombinací těchto rysů.

1299 Kč Cena:

Sensi Seeds Fruity Juice regular 10ks

Fruity Juice je téměř půl na půl sativa a indica. Dorůstá do opravdu úctyhodných rozměrů (2 až 3 m) a hodí se proto do outdooru. Nejde o náročnou kytku. Kvete v rozmezí 50–60 dnů a je to hybrid mezi odrůdami Afghani a Thai. Má široké spektrum kanabinoidů.

2399 Kč Cena:

Sensi Seeds Guerrilla's Gusto regular 10ks

Fruity Juice je téměř půl na půl sativa a indica. Dorůstá do opravdu úctyhodných rozměrů (2 až 3 m) a hodí se proto do outdooru. Nejde o náročnou kytku. Kvete v rozmezí 50–60 dnů a je to hybrid mezi odrůdami Afghani a Thai. Má široké spektrum kanabinoidů.

749 Kč Cena:

Sensi Seeds Hash Plant regular 10ks

Tato vzácná, původem afghánská odrůda pochází z nejlepších genotypů používaných na hašiš, které kdy byly z Hindúkuše dovezeny na Západ. Přímý předek Hash Plantu byl vyšlechtěn v Americe a později byl v podobě řízků převezen do Holandska. Tam nalezl odpovídající protějšek v Northern Lights. 

2899 Kč Cena:

Sensi Seeds Hindu Kush regular 10ks

Tato čistá indika pochází přímo z horského masivu, po kterém je pojmenována. Hindúkuš je západní výběžek Himaláje, jenž pokrývá půlku Afghánistánu a prochází hranicí mezi Pákistánem a Indií skoro až do Číny. Tento divoký a nádherný region vytvořil důležitou obchodní stezku mezi Středním východem, centrální Asií a Dálným východem. 

899 Kč Cena:

Sensi Seeds Jack Flash regular 10ks

Vynikající hererovská genetika. Zpětným křížením po několik generací a přísným výběrem byla kvalitní matečná rostlina Jacka Herera ještě vylepšena precizním mixem Super Skunku a Haze. Jack Flash má podsaditost a vitalitu po svých předcích Afghani a Skunku, a přitom si zachovává hererovský „hazeovitý“ šmrnc. 

2449 Kč Cena:

Sensi Seeds Jack Herer regular 10ks

Třešnička na vrcholu sklizně a možná nejkrásnější tráva na světě – zároveň nejvíce oceňovaný model v historii konopných festivalů. Do současné doby získal devět ocenění a neustále přibývají další. Jack Herer však míří ještě dál a svoji pověst si buduje především tím, že je distribuován na předpis v lékárnách a je zařazován do třídy léčivého konopí. 

3599 Kč Cena:

Sensi Seeds Jamaican Pearl regular 10ks

Skutečná inovace – karibská ganja adaptovaná na evropské podnebí. Jamaican Pearl je potentní venkovní sativa, která prodchne zahradu atmosférou a vůní tropů. Jamaica je domovem silných a dlouhodobě šlechtěných sativ, nicméně ve světě se karibské genotypy využívají při šlechtění poměrně zřídka.

1449 Kč Cena:

Sensi Seeds Maple Leaf Indica regular 10ks

Tato lepkavá odrůda zaujme pryskyřičným třpytem a sirupově sladkým, citrusovým buketem. Maple Leaf Indica byla vyšlechtěna z vzácného afghánského genotypu – její rodiče se používali k výrobě slavného hašiše z Mazár-e Šaríf a z Afghánistánu byli vyvezeni těsně před sovětskou invazí na sklonku 70. let.

1299 Kč Cena:

Sensi Seeds Mexican Sativa regular 10ks

Mexiko ovlivňovalo konopnou kulturu po staletí. Je to země, která je domovem mnoha zajímavých genetik, které ale většinou nespatřily státní hranice z jiné strany než mexické. Příbuzní a předci této odrůdy pocházejí z jižní provincie Oaxaca. Aby se tato exotická sativa dala pěstovat i v mírnějším klimatickém pásmu, byla zkřížená s Durbanem a Pakistani Hash Plantem.

649 Kč Cena:

Sensi Seeds Mother´s Finest regular 10ks

Ihned po uvedení na trh vítěz Cannabis Cupu v roce 2002 v kategorii Sativa. Mother’s Finest je více „hazeovitým“ potomkem hererovské linie než přímí Jackovi potomci, a tak vyniká sladkokyselou vůní a chutí. Většina sativově orientovaných fenotypů bude vyžadovat dostatečně dlouhé období květu, ale to je pořád kratší než u většiny hybridů typu haze.

1999 Kč Cena:

Sensi Seeds Mr Nice G13 x Hashplant regular 10ks

Model je pojmenován po konopném aktivistovi, spisovateli a kdysi i překupníkovi s hašišem Howardu Marksovi. Milovníci indiky u tohoto ryze indikového hybridu ocení poctivě afghánský buket – husté indikové paličky plné pryskyřičných žláz mají bohaté, kořeněně sladké aroma s temně zemitými podtóny.

3449 Kč Cena:

Sensi Seeds Northern Lights regular 10ks

Northern Lights je jednou ze tří základních odrůd, které během posledních tří desetiletí změnily celosvětovětovou konopnou kulturu. Kromě Skunku #1 a Haze neměla žádná další varieta takový zásadní vliv na chápání kultury ganji jako ona. V 80. letech pravidelně oceňovaná Northern Lights nastavila standard, kterým se dosud hodnotí všechny ostatní indiky, a nadále zůstává jednou z nejdůvěryhodnějších odrůd. 

2399 Kč Cena:

Sensi Seeds Northern Lights 5 x Haze regular 10ks

Genetika vykřížená z Northern Lights #5 a Haze v sobě snoubí nejlepší rysy vzletné tropické sativy a smyslně uzemňující indiky. Při indoorovém pěstování postačí jeden týden růstu, nicméně rostliny lze přepnout na květ rovnou, ale v tom případě nebudou v období sklizně přesahovat výšku 1 metru.

3299 Kč Cena:

Sensi Seeds Ruderalis Indica regular 10ks

Ruderalis Indica zdědila unikátní schopnost brzkého kvetení po planém Cannabis ruderalis (konopí rumištní), jež roste divoce ve východní Evropě. Prostřednictvím křížení s indikami z jihu nabyla na potenci, takže vznikl otužilý a extra rychlý hybrid, který uspěje takřka v každém prostředí. Cannabis ruderalis je známé tím, že dokáže přežít i během krátkých lét a drsných zim.

649 Kč Cena:

Sensi Seeds Ruderalis Skunk regular 10ks

IRuderalis Skunk je nejmocnější potomek konopí rumištního. Ruderalis byl zkřížen se Skunkem #1, aby zvládl dokvést v mírném podnebí. Konopí rumištní roste divoce v severovýchodní Evropě a jeho samonakvétací vlastnosti zaručují, že ani nepříznivé počasí neovlivní dozrání rostliny. Ruderalis Skunk byl vyšlechtěn tak, aby si zachoval vitalitu konopí rumištního, ale zbylé znaky převzal ze Skunku #1.

1149 Kč Cena:

Sensi Seeds Sensi Skunk regular 10ks

Evropské skunky bývají sladší a méně smradlavé než jejich americké protějšky a v tomto potomkovi Skunku #1 je ještě vyzdviženo sladké citrusové aroma evropského střihu. Sensi Skunk rychle kvete a tvoří tlusté palice. Nevyžaduje příliš velkou péči při růstu ani květu. 

749 Kč Cena:

Sensi Seeds Shiva Shanti regular 10ks

Shiva Shanti je krásná rostlina, vyšlechtěná ze staré afghánské genetiky známé pod názvem Garlic Bud a z Kushe. Je vysoká, houževnatá, jednolitá a nemá klasické intenzivní aroma ve fázi květu. Rychle dozrává, spolehlivě roste a je typická svými palicemi ve tvaru oštěpu. Po obou rodičích zdědila charakteristické aroma, které se však zkřížením zjemnilo.

899 Kč Cena:

Sensi Seeds Shiva Shanti II regular 10ks

Shiva Shanti II a její mnohem silnější a indikovější sestra Shiva Shanti vznikly na počátku 90. let. U Shivy Shanti II byl hlavní důraz kladen na to, aby ji mohl pěstovat každý, takže je všestranná a dá se pěstovat indoorově, ve skleníku anebo venku na většině míst po 45. rovnoběžku. Vyšlechtěná byl tak, aby rostla rychle, byla odolná a notně shovívavá.

599 Kč Cena:

Sensi Seeds Shiva Skunk regular 10ks

Tento model byl pojmenován na počest hinduistického boha Šivy, mimo jiné krále tance, jemuž bývá obětován hašiš. Je křížencem Northern Lights #5 a Skunku #1, dvou symbolů konopí. Vliv obou rodičů se projevuje především ve struktuře palic a výnosu. V období květu palice viditelně nabývají na objemu a pevnosti a postupně se hustě obsypávají obrovskými trichomy.

1699 Kč Cena:

Sensi Seeds Silver Haze regular 10ks

Tato mistrovská sativa je harmonickou směsí nejlepší rovníkové genetiky. Byla oceněna na mnoha soutěžích a je všeobecně považována za jednu z nejčistších a nejsilnějších sativ vůbec. Původní varieta Haze s nezastavitelným růstem do výšky a dlouhou dobou kvetení byla zkrocena křížením s nedominantním jedincem z linie Northern Lights.

2099 Kč Cena:

Sensi Seeds Skunk 1 regular 10ks

Vítěz mnoha přehlídek a High Times Cannabis Cupů. Skunk #1 je původní kříženec tvořený z 25 % Afghani, z 25 % Mexican Acapulco Gold a z 50 % Colombian Gold. Na světě je od roku 1978, takže jde o stabilní, homogenní odrůdu. Kvete dlouhýmí tlustými palicemi s barvou přecházející mezi světle zelenou a zlatou.

799 Kč Cena:

Sensi Seeds Skunk Kush regular 10ks

Jak je zjevné z názvu, jde o mix ryzích afghánských genů z Hindúkuše s explozivní vitalitou Skunku #1. Skunk Kush má tlustý stonek a temné, kožnaté listy po afghánských předcích, ale velikost a energičnost po Skunku #1, takže 150 % výšky nabude během kvetení. Palice bývají tlusté po afghánu a někdy nakynou do hroznů připomínajících skunkově sativní odkaz.

1999 Kč Cena:

Sensi Seeds Super Skunk regular 10ks

Super Skunk je jeden z prvních pokusů Sensi vyšlechtit novou generaci rostlin křížením novější genetiky Skunku #1 a staré kvalitní genetiky Afghani Hash. Super Skunk byl představen v roce 1990 na Indica Cannabis Cupu. Oslnil kvalitou a odolností rostlin a je velmi oblíbený pro svou silnou stavbu těla, rychlý růst a omamnou vůni.

1099 Kč Cena:
Kontakt

E-mail: info@nejseeds.cz

Telefon: +420 728 766 588

Košík

Košík je prázdný

Platba a doprava

PPL CZ převodem 100 Kč

PPL CZ dobírka 150

PPL SK převodem 150 Kč

PPL SK dobírka 200

nad 1000 Kč doprava ZDARMA